Casa Tapajos Villa
| Wifi Wi-Fi | Nemdohányzó Nemdohányzó szobák | Légkondicionálás |
| Háziállat megengedett Háziállat engedélyezett |
A privát parkolóval rendelkező 2 hálószobás Casa Tapajos Villa Ubatuba a Praia do Itagua körzetben található, nagyjából egy 5 perces kocsiútra olyan kulturális turisztikai látványosságoktól, mint az Automobile Museum. Az ingatlan legfeljebb 5 vendéget fogad, és meghívja őket egy terasz élvezetére.
A Farol da Barra területétől nem messze, a Porto Itagua bevásárlóközpont pedig csak 550 méter távolságra van az Ubatuba városi nyaralótól. A Casa Tapajos Villa körülbelül 2 km-re fekszik az olyan természeti látványosságoktól, mint a Tenório-part. A Projeto TAMAR Ubatuba továbbá belátható közelségre található az Ubatuba városi szállástól.
Az 1 fürdőszobás villa magába foglal egy fürdőszobát külön WC-vel és zuhanyzóval.
Az Ubatuba városi szállás vendégei étkezhetnek a konyhában, valamint az étkezőben. A helyszíni önellátáshoz hűtő és sütő is biztosított. A villától körülbelül 550 méterre található Pulo do Gato brazil ételek megkóstolására invitálja a vendégeket.
- Helyi látnivalók
- Ubatuba Aquarium550 m
- Praia Vermelha3 km
- Praia Grande2,6 km
- Repülőterek
- Sao Jose dos Campos Regional138 km
Hotel felszereltsége
Áttekintés
- Nemdohányzó szobák
- Wi-Fi
- Parkoló
- Háziállat engedélyezett
Étkezés és italfogyasztás
- Konyhaedények
Tevékenységek és relaxáció
- Kert
- Grillezési lehetőség
Szoba felszereltsége
- Légkondicionálás
- Ülősarok
- Belső udvar
- Terasz
- Étkezőasztal
- LCD TV
Fontos megjegyzés
- Pótágyak részletei
- A szobában kiságy nem elérhető.
Gyakran Ismételt Kérdések
- ❓
Milyen népszerű látnivalók vannak a Casa Tapajos Villa közelében?
A Casa Tapajos Villa területéhez legközelebbi nevezetességek a Projeto TAMAR Ubatuba (5 percnyi sétára az ingatlantól), az Ubatuba Akvárium pedig 650 méterre van. - ❓
A Casa Tapajos Villa biztosít internet-hozzáférést?
Igen, a Casa Tapajos Villa Wi-Fi-t kínál. - ❓
A Casa Tapajos Villa hol található?
A Casa Tapajos Villa a Praia do Itagua körzetben található, közvetlenül az Ubatuba Akvárium mellett. - ❓
Mekkora a nyaraló befogadóképessége?
A nyaraló akár 5 fő befogadására is alkalmas. - ❓
A Casa Tapajos Villa kínál konyhai felszereltséget?
Ez a Casa Tapajos Villa hűtővel, sütővel és konyhai edényekkel felszerelt konyhát kínál. - ❓
A Casa Tapajos Villa élvezetes kilátást kínál?
A Casa Tapajos Villa partra néző kilátással várja vendégeit.